Good-energy.cz

Insolovenční nemovitosti

Insolovenční nemovitosti

Investujte s důvěrou a získejte přínos i v insolvenčním prostředí.

Naše firma aktivně spolupracuje s insolvenčními správci již přes 2 roky, a to s cílem zprostředkovat nákup bytů v rámci insolvenčních řízení.

Díky našemu dlouhodobému úspěšnému partnerství s insolvenčními správci máme hluboké porozumění této problematice. Jsme tu, abychom vám pomohli najít vhodný byt v rámci této specifické situace. Naše odborné znalosti a zkušenosti nám umožňují nabídnout vám komplexní služby a individuální přístup k vašim potřebám.

Pokud hledáte byt v rámci insolvenčního řízení, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám usnadnili tento proces a pomohli vám najít nový domov.

22+

Vykoupených bytů

35+

Milionů ušetřeno

Reference

Co o nás řekli klienti

"S pomocí firmy jsem úspěšně investovala do bytu v insolvenci. Profesionální přístup a rychlá komunikace mi výrazně ulehčila celý proces. Děkuji!"

Jana Nováková

"Měl jsem obavy z investice v insolvenčním prostředí, ale firma mě přesvědčila opakem. Díky nim mám nyní stabilní investici do nemovitosti."

Petr Svoboda

"Odkup bytu skrze insolvenčního správce byl rychlý a bezproblémový. Firma mi pomohla získat skvělou investici za férovou cenu."

Eva Procházková

"Doporučuji všem, kteří chtějí investovat do bytů v insolvenci. S firmou jsem získal skvělou nemovitost za výhodnou cenu. Díky!"

Martin Dvořák