Good-energy.cz

O společnosti

O nás

Myslete s námi na budoucnost

Jsme společnost Good – Energy a.s., poskytující kvalitní a komplexní služby v oblasti finančního poradenství. Naším cílem je pomáhat klientům dosáhnout svých finančních cílů a zajištění jejich finanční stability. Díky našemu odbornému týmu a individuálnímu přístupu ke každému klientovi jsme si získali respekt a důvěru našich zákazníků.

15

Let zkušeností

35

Finančních poradců

Our finances never looked better

Kdo jsme?

Jsme privátní finanční poradci s mnohaletými zkušenostmi v oboru.

Více než 15 let zkušeností v oblasti finančního poradenství, zajištění příjmů, investic a pojištění. Naši zkušení poradci se postarají o vaše finanční zabezpečení a pomohou vám dosáhnout vašich cílů. Důkazem naší kvality jsou spokojení klienti, kteří nám důvěřují již několik let.

Profesionální přístup

Zaměstnanci naší firmy se vyznačují profesionálním přístupem a vysokou odborností, kterou využijete při plánování svých finančních cílů.

Transparentnost

Klade velký důraz na transparentnost a srozumitelnost vůči našim klientům, abychom jim poskytli jasný a přehledný obraz o našich službách.

Reference

Co o nás řekli klienti?

S finančním poradenstvím firmy Good Energy, jsme byli velmi spokojeni. Poradce nám pomohl s refinancováním hypotéky a navrhl nám investiční portfolio, které nám přineslo skvělé výnosy. Vřele doporučujeme!

Jan S. Praha

Díky poradcům Good Energy, jsme se dokázali efektivněji zabezpečit a zajistit si stabilní příjem z pasivních zdrojů. Jejich přístup byl profesionální a vstřícný. Jsme rádi, že jsme se na ně mohli spolehnout.

Nikola P. Jihlava

Pojištěním se nikdo rád nezabývá, ale díky Good-energy jsme si mohli být jisti, že jsme dobře zajištěni. Poradce nám pomohl s výběrem vhodného pojištění a ušetřil nám spoustu času i peněz. Vřele doporučujeme!

Pavla Č. Plzeň

Investice nás dříve děsily, ale s pomocí poradců této firmy jsme získali větší sebedůvěru a nyní máme investiční portfolio, které nám přináší skvělé výnosy. Jejich služby jsou pro nás velmi cenné a doporučujeme je každému, kdo se chce lépe zabezpečit.

Jana a Pavel J. Středočeský kraj

    Co umíme?

    Naše služby

    Spoření a penzi, finanční poradenství, investice a zajištění příjmů

    Happy father with children savings money

    Budoucnost dětí, financování bydlení, komplexní pojištění a daňové poradenství